Добродојдовте во Crown Хотел
Добродојдовте во Crown Хотел
Приватна плажа
Приватна плажа
ПРЕКРАСЕН ПРЕСТОЈ
ПРЕКРАСЕН ПРЕСТОЈ

Crown Хотел

Лоциран директно на море кај Nea Skioni, Crown Hotel, со неговата единствена положба, нуди многу можности за бројни активности во текот на цела година. Во топлите летни денови можете да уживате на убавите приватни плажи со лежалки и чадори кои што ги обезбедивме за нашите гости, или во текот на зимата може да ги пробате термалните бањи во  Loutra, кои што се оддалечени само 4км од хотелот. На само неколку чекори се неоѓаат традиционални таверни каде што можете да пробате традиционална Грчка кујна, гледајќи на градското пристаниште. Со својата мирна но сепак динамична околина, Ви гарантираме дека ќе имате пријатен и релаксиран престој.  

 

ПОЧЕТНА

ГАЛЕРИЈА

Сместување
Плажа
Ресторан
Соби
Соба
Градина
Хотел
Плажа
Соби
Храна
Ресторан
Ресторан 7
Ресторан 6
Ресторан 5
Ресторан 3
Ресторан 2
Ресторан 1
Плажа 7
Плажа 6
Плажа 5
Плажа 4
Плажа 3
Плажа 2
Плажа 1
Соба 8
Соба 7
Соба 6
Соба 5
Соба 4
Соба 2
Соба 1

ПОНУДА НА УСЛУГИ

Приватна плажа
Сервис за секојдневна хигиена
Page Build
Read More
Просторија за багаж
Бесплатно Wifi
Повеќе понудени СЕРВИСИ …
Градина, Скара, Ресторан, Бар, Слободен паркинг,                
Read More

Галерија +

низ бројки

99
СОБИ
99
Гости низ годината
99
во Ресторанот
99
Удобности & друго ...

СОБИ

Стандардна/Супер двокреветна соба
Стандардна/Супер двокреветна соба
March 22, 2018
Стандардна двокреветна соба Стандардните соби се со големин кревет или двa едноделни кревети,  во зависност од вашите потреби.  Звукоизолирачките прозорци ќе обезбедат добар сон, по долгиот
Премиум Соба
Премиум Соба
March 22, 2018
Премиум Соба Нашите семејни соби имаат двоен лежај и два посебни  кревети  за две деца. Собите се наоѓаат на приземје и се насочени кон Егејското Море, со прекрасен поглед низ голем  прозор
Четворокреветна соба
Четворокреветна соба
March 22, 2018
Четворокреветна соба Четворокреветната соба е повеќе пространа од било која друга соба. Комбинацијата на дополнителен простор и модерен ентриер обезбедуваат совршена престој за Вашето семеј

Можност за online